Routeschema 2019

Routeschema Eerdse Renners 2019

24 febr 7.30 ATB- Eerde 30-45 IEDEREEN MEEHELPEN!!!!!
3-mrt carnaval Geen tocht
10-mrt inschrijfgeld 9.00 vd Doelen classic 80 Nijnsel
17-mrt     9.00 Bos en heideroute 80 Rips Cor Viersprong 4935-99372
24-mrt     9.00 Duinenroute          80 Biezenmortel Jo t Gommelen 013-511322
31-mrt     8.30 Welschaproute      90 Vessem Henry De Gouden leeuw 0497-591252
7-apr       8.30 Stanzerhornroute  90 Dinter Jo Stanzerhorn 0413-229351
14-apr inschrijfgeld    8.00 Klaver van Brabant 100 Asten
22-apr 2e paasdag    8.30 Zeelsterheideroute  100 Wintelre Cor de Hut 040-2051721
27-apr Koningsdag    8.15 inschrijven      100 Schijndel
28-apr     8.30 Brouwhuisroute                   90 Mierlo Henry De Koffer 0492-430014
5-mei Bevrijdingsdag  8.30 Maas 1 route 110 Megen Jo Op de Poort 0412-462275
12mei Moederdag      8.30 Beersroute       85 Middelbeers Cor De Zwaan 013-5141266
19-mei inschrijfgeld    8.00 Ollands mooiste 90 130 mogelijk vertrek Olland Cafe Toel
26-mei    8.30 Heusden Altena 105 Heusden Henry Bakkertje Deeg 0416-661460
2-jun       8.00 Viaductentocht   125 Alphen a/d Maas Jo Maaszicht 0416-665061
10-jun 2e pinksterdag  8.00 Berg en dal 110 Groesbeek Henry De Molen 024-3971478
16-jun     8.00 Bockenreyder    125 Esbeek Cor Bockenreyder 013-5169248
23-jun     8.00 Peelroute           105 helenaveen Henry In d’n Ouwe Peel 0493-844131
29-jun weekend Eifel   7.00 vertrek bij Laurent 160 minimaal 15 deelnemers
30-jun     8.30 Duinenroute       90 Biezenmortel Cor t Gommelen 013-511322
7-jul        8.30 Acht zaligheden 100 Eersel Jo De Bengel 0497-516202
14-jul      8.30 Maas 3 route      90 Haren Henry Op de Poort 0412-462275
21-jul      8.30 Stippenroute       90 Stiphout Jo Il Circo 0492-573734
28-jul      8.30 Spijkroute           85 Oisterwijk Cor Groot Spijk 013-5915070
4-aug      8.30 Hoogheideroute 85 Den dungen Henry Majocabar 073-5942955
11-aug    8.30 Vinkeltocht         85 Schaijk Cor Nieuw Schaik 0486-461294
18-aug    8.30 Staatsbossen     90 Wilbertoord Jo Amanshof 0485-478941
25-aug    8.30 S-Bochtroute      100 St.Agatha Henry De s-Bocht 0485-312367
1-sept     8.30 Kempenroute     110 Netersel Jo Op de Poort 0412-462275
8-sept     8.30 Maas 2 route 90 Megen Cor Groot Speijck 013-5915070
15-sept inschrijfgeld     8.00 Dommeldalroute 100 Nijnsel
22-sept   8.30 Rooie asch          95 Handel Henry Martien regelt koffie 0492-320550
29-sept   8.30 Welschaproute    90 Vessem Cor De Gouden leeuw 0497-591252
6-okt       8.30 Noorderpeelroute 95 Haps Jo DE Molen 0485-312687
13-okt     8.30 Hoogheideroute   85 Den dungen Henry Majorcabar 073-5942955
20-okt     8.30 Klompenroute      80 Oirschot Cor Vingerhoeds 0499-571334
27-okt     8.30 Stephan’s nieuwe ronde 75
3-nov      9.00 Soep tocht           60 Culinairro 06-24511200

START en FINISH BIJ CAFE ‘T HOOGHUYS Tel.nr 0413-363165 Tel mobiel Luus Sijbers : 06-31181710
LET OP VERTREKTIJDEN IN MAART EN VERTREK OP 2e PINKSTERDAG
VERDER ZELF ALERT ZIJN OP AFWIJKENDE VERTREKTIJDEN

Geleende Wielen van de Club voor woensdag terugbrengen bij Twan v.d. Boom (06-23891944)
Chauffeurs graag ruilen in onderling overleg of in overleg met Twan v.d. Boom (06-23891944)

Telefoonnummer chauffeurs Cor Verberk 0413-364978 06-20137652
Henri Burgt 06-20526684
Jo Steenbakkers 0413-341290 06-20034369
Wijzigingen voorbehouden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *